Nowoczesny parterowy dom

Z odwróconym układem pomieszczeń oraz garażem.

CZYTAJ DALEJ

Nowoczesny dom

Z ostrym dachem oraz garażem na 2 auta.

CZYTAJ DALEJ

Kompaktowy dom w nowoczesnym stylu

Z dwiema sypialniami i dużą kuchnią.

CZYTAJ DALEJ

Nowoczesny parterowy dom

Z przeszklonym garażem widocznym z salonu.

CZYTAJ DALEJ

Parterowy dom

Z dużym salonem oraz tarasem dostępnym dla każdego z pokoi.

CZYTAJ DALEJ

Parterowy dom

Z dużym bocznym garażem na 2 auta we współczesnym stylu.

CZYTAJ DALEJ
Zaufaj specjalistom z DrewDomBud
Zapytaj eksperta: 665 805 300
Mając na uwadze wygodę naszych klientów, jesteśmy dostępni również w godzinach wieczornych i w weekendy.

Firma Drew Dom oferuje Państwu wybudowanie energooszczędnego domu o prefabrykowanych ścianach, opartych na konstrukcji STEICO lub ścianach wypełnionych keramzytem.

Wiedzę i doświadczenie zdobywaliśmy przez wiele lat pracując w niemieckiej firmie, która jest obecnie liderem na rynku europejskim w produkcji materiałów ekologicznych, służących do budowy domów energooszczędnych i pasywnych. Od 2007 roku przystąpiliśmy do budowy domów w Polsce. Do chwili obecnej zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów domów energooszczędnych w kraju i na terenie Niemiec. Na przestrzeni ostatnich pięciu lat wybudowaliśmy również kilka domów pasywnych, zaprojektowanych przez zaprzyjaźnioną pracownię architektoniczną, specjalizującą się w indywidualnych projektach domów pasywnych. Technologie jakie stosujemy pozwalają na oddanie inwestorowi domu po trzech miesiącach od rozpoczęcia prac. Nasze domy charakteryzują się bardzo niskim zapotrzebowaniem na energię, bardzo dobrą statyką, zdrowym klimatem panującym wewnątrz, jak i atrakcyjną ceną nie odbiegającą od cen domów budowanych w innych technologiach. Jesienią 2016 roku oddaliśmy do użytku dom plusenergetyczny. Jest to dom pasywny który dzięki zastosowaniu ogniw fotovoltaicznych produkuje więcej energii niż wynosi jego zapotrzebowanie.

Jako firma skupiająca ludzi z dużym doświadczeniem w branży budowlanej, staramy się całą zdobytą wiedzę wykorzystać dla dobra naszych inwestorów. Pomagamy w całym procesie inwestycyjnym, począwszy od pomocy w zakupie odpowiedniej działki, poprzez uzyskanie pozwolenia na budowę domu, a skończywszy na oddaniu gotowego budynku.

Używane przez nas materiały i dbałość o szczegóły pozwalają mieć pewność, że zrealizowany projekt będzie spełniał wszelkie wymogi stawiane domom energooszczędnym i pasywnym, a klimat panujący wewnątrz budynku zadowoli każdego inwestora.

Zapraszamy do obejrzenia pokazowego domu energooszczędnego w okolice Skierniewic, a domu „plusenergetycznego” w okolice Warszawy.

Copyright 2016 by DrewDomBud